Telfast Телфаст 120 мг від алергічного рініту 20 табл

Telfast

Склад: Кожна таблетка, покрита плівковою оболонкою, містить 120 мг Гідрохлориду фексофенадину.

Фармакологічна група: Протигістаміновий засіб.

Фармакологічні властивості: Тельфаст - це антигістаміновий препарат, що є антагоністом гістамінових Н-1 рецепторів. Не має седативної або іншої дії на центральну нервову систему. Протигістаміновий ефект проявляється через 1 годину, максимально через 6 годин, триває протягом 24 годин.

Показання: Усунення симптомів, пов'язаних з сезонним алергічним ринітом (САР) у дорослих і дітей віком від 12 років.

Спосіб застосування: Алергічний риніт: 60 мг (1/2 таблетки) 2 рази на день перед їжею.

Симптоми САР: 120 мг 1 раз на день.

Пацієнти з групи ризику. Дослідження у спеціальних групах ризику (пацієнти похилого віку, з нирковою і печінковою недостатністю) показали, що для хворих цих категорій не потрібна корекція режиму дозування.

Протипоказання: Підвищена чутливість до фексофенадину, терфенадину або інших компонентів препарату.

Побічні ефекти: Фексофенадин зазвичай добре переноситься. Найчастіше (1-10% випадків) повідомлялася головний біль, втома, запаморочення або сонливість, нудота. У плацебо-контрольованих дослідженнях з частотою менше 1% були помічені слабкість, безсоння, нервовість, порушення сну, тахікардія, пульсація серця, діарея. У рідких випадках (менше 0,1%) спостерігалися екзантема, кропив'янка, свербіж, набряк Квінке, утруднення дихання, задишка, почервоніння шкіри, анафілактичні реакції.

Вагітність категорії B: Не існує адекватних і добре контрольованих досліджень у вагітних жінок. Фексофенадин слід застосовувати під час вагітності лише у разі, якщо потенційна користь виправдовує потенційний ризик для плода.

Лактація: дані щодо вмісту фексофенадину в грудному молоці при його застосуванні годуючими грудьми жінками відсутні. Спостерігалося його проникнення в грудне молоко. Застосування фексофенадину під час періоду годування груддю не рекомендується.

Заходи обережності: Дослідження серед літніх людей, пацієнтів з печінковою недостатністю та пацієнтів з серцевими захворюваннями, які були піддані впливу фексофенадину, не виявили статистично значущих відмінностей порівняно зі здоровими людьми. Як і у випадку більшості нових лікарських засобів, дані про літніх людей та пацієнтів з нирковою або печінковою недостатністю обмежені. Гідрохлорид фексофенадину слід призначати з обережністю у цих спеціальних групах. Не слід перевищувати рекомендовану дозу препарату. Не варто вживати фруктові соки одночасно з фексофенадином: грейпфрут, апельсин і яблуко можуть знизити його ефективність.

Лікарська взаємодія:

Спільне застосування з кетоконазолом та еритроміцином може викликати підвищення концентрації фексофенадину в плазмі. Антацид, що містить алюміній та магній, може знизити поглинання фексофенадину. Рекомендований проміжок часу між прийомами цих речовин повинен становити принаймні 2 години.

Вплив на здатність керувати автомобілем та виконувати роботу, що потребує уваги: можливе виконання робіт, що вимагають високої концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій (за винятком хворих, що мають нетипову реакцію). Тому рекомендується перед зайняттям такими видами діяльності перевірити індивідуальну реакцію на прийом фексофенадину.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Telfast Телфаст 120 мг від алергічного рініту 20 табл

  • Виробник: Sanofi
  • Модель: 127005
  • В наявності
  • 467 грн.

Мітки: Telfast Телфаст 120 мг від алергічного рініту 20 табл, 127005, Сезонні товари