New Essentiale 300 мг для печінки (Ессенціалє Форте) 30 капсул

Ессенціале – засіб рослинного походження, застосування якого рекомендується при захворюваннях печінки. Засіб зменшує захворювання печінки, які можуть бути викликані, зокрема: запаленням печінки, неправильним харчуванням або впливом токсичних речовин. Ессенціале зобов'язаний своєю дією в першу чергу діючій речовині, тобто фосфоліпідам із насіння сої, які стимулюють регенерацію клітин печінки.

Ессенціале містить есенціальні фосфоліпіди (Phospnolidum essentiale), які являють собою гліцеринові ефіри холіну, фосфорної кислоти та ненасичених жирних кислот: лінолевої, ліноленової і олеїнової.

Ессенціале – це рослинний засіб, що використовується при захворюваннях печінки.

Ессенціале містить 300 мг незамінних фосфоліпідів в 1 капсулі (3-sn-фосфатидилхолін), які прискорюють регенерацію і стабілізують мембрани пошкоджених клітин печінки. Це пошкодження може бути викликане нездоровим способом життя (наприклад, вживанням жирної їжі та надмірним вживанням алкоголю), впливом токсичних речовин (наприклад, деяких ліків) або перебігом гепатиту (інфікування певними вірусами).

Ці фосфоліпіди через вміст поліненасичених жирних кислот у бокових ланцюгах не можуть синтезуватися в організмі.

Фосфоліпіди, що містяться в Ессенціале, після досягнення печінки вбудовуються в мембрани клітин печінки. Це заповнює існуючі втрати, викликані патологічним процесом, і прискорює регенерацію пошкоджених клітин печінки.

Ессенціале зменшує суб'єктивні нездужання, такі як: відсутність апетиту, відчуття тиску в правій епігастральній ділянці, викликане ураженням печінки.

Фосфоліпіди необхідні для диференціації та проліферації клітин печінки. Вони гальмують процеси фіброзу в печінці за рахунок зниження вироблення колагену та підвищення активності ферменту, що розщеплює його – колагенази. Фосфоліпіди, вбудовані в мембрани клітин печінки, знижують чутливість цих клітин до цитотоксичних агентів імунної системи.

Як використовувати:

Початкова доза для дорослих і дітей старше 12 років - по 2 капсули 3 рази на день, слід приймати під час їжі, не розжовуючи. Підтримуюча доза - по 1 капсулі 3 рази на добу.

Діти

Препарат призначений для застосування у дітей віком від 12 років, маса тіла яких становить 43 кг і більше.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Essentiale 300 мг для печінки (Ессенціалє Форте) 30 капсул

  • Виробник: Sanofi
  • Модель: 127007
  • В наявності
  • 380 грн.

Мітки: Essentiale 300 мг для печінки (Ессенціалє Форте) 30 капсул, 127007, Харчові добавки, вітаміни