Cialis (Сіаліс Тадалафіл 20 мг) 2 табл Єгипет

Склад: Кожна таблетка містить:

Тадалафіл 20 мг

Допоміжні речовини: Моногідрат лактози, натрію кроскармелоза, гідроксипропілцелюлоза, мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію.

Властивості: Тадалафіл є зворотнім селективним інгібітором специфічної фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ5) циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ). Коли сексуальне збудження спричиняє місцеве виділення оксиду азоту, інгібування ФДЕ5 тадалафілом призводить до збільшення концентрації цГМФ у губчастому тілі статевого члена. Це призводить до розслаблення гладеньких м'язів артерій і напливу крові до тканин статевого члена, що викликає ерекцію. Тадалафіл не впливає відсутність сексуального збудження.

Показання:

 • еректильна дисфункція;
 • симптоми нижніх сечових шляхів у пацієнтів з доброякісною гіперплазією передміхурової залози (для дози 5 мг);
 • еректильна дисфункція у пацієнтів з симптомами нижніх сечових шляхів на тлі доброякісної гіперплазії передміхурової залози (для дози 5 мг).

Спосіб застосування та дози: Препарат приймають всередину.

Еректильна дисфункція:

Для пацієнтів з частою сексуальною активністю (більше 2 разів на тиждень): рекомендована частота прийому - щодня, 1 раз/добу по 5 мг, в один і той же час, незалежно від прийому їжі. Добова доза може бути знижена до 2.5 мг (1/2 табл. 5 мг) залежно від індивідуальної чутливості.

Для пацієнтів з нечастою сексуальною активністю (рідше 2 разів на тиждень) рекомендується призначення препарату Сіаліс у дозі 20 мг, безпосередньо перед сексуальною активністю згідно з інструкцією з медичного застосування препарату.

Максимальна добова доза препарату Сіаліс складає 20 мг.

ДГПЖ або еректильна дисфункція/ДГПЖ:

Рекомендована доза препарату Сіаліс при застосуванні 1 раз/добу складає 5 мг; препарат слід приймати приблизно в один і той же час дня, незалежно від часу сексуальної активності. Тривалість лікування встановлюється лікарем індивідуально.

Протипоказання:

 • застосування препаратів, що містять будь-які органічні нітрати;
 • наявність протипоказань до сексуальної активності у пацієнтів з захворюваннями серцево-судинної системи;
 • втрата зору внаслідок неартеріальної передньої ішемічної невропатії зорового нерва (незалежно від зв'язку з прийомом інгібіторів ФДЕ5);
 • одночасне застосування з доксазозином, іншими інгібіторами ФДЕ5, іншими варіантами терапії еректильної дисфункції, з стимуляторами гуанілатциклази, такими як ріоцигуат;
 • хронічна ниркова недостатність (КК менше 30 мл/хв);
 • вік до 18 років;
 • дефіцит лактази, непереносимість лактози, глюкозо-галактозна мальабсорбція;
 • підвищена чутливість до тадалафілу або до будь-якої речовини, що входить до складу препарату.

Заходи обережності: Діагностика еректильної дисфункції повинна включати виявлення потенційної основної причини, відповідне медичне обстеження і визначення тактики лікування.

Сексуальна активність має потенційний ризик для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями. Тому лікування еректильної дисфункції, включаючи препарат Сіаліс, не слід проводити у чоловіків з такими серцевими захворюваннями, при яких сексуальна активність не рекомендована.

Побічні ефекти: З боку нервової системи: часто - головний біль; нечасто - кружляння голови.

З боку судин: часто - "приливи" крові до обличчя; нечасто - зниження АД, підвищення АД.

З боку дихальної системи: часто - заложеність носа.

З боку шлунково-кишкового тракту: часто - диспепсія.

З боку кістково-м'язової системи: часто - біль у спині, міалгія, біль у кінцівках.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Cialis (Сіаліс Тадалафіл 20 мг) 2 табл Єгипет

 • 536 грн.

Мітки: Cialis (Сіаліс Тадалафіл 20 мг) 2 табл Єгипет, 293002, Товари з Єгипту