Concor 5 мг 30 табл Єгипет

Торгова назва: Конкор

Склад: Бізопролол фумарат 5 мг

Вспоміжні компоненти: мікрокристалічна целюлоза, кукурудзяний крохмаль, натрій кроскармелозат, стеарат магнію, колоїдний діоксид кремнію.

Властивості: Селективний бета1-адреноблокатор без внутрішньої симпатоміметичної активності, не має мембраностабілізуючої активності. Зменшує активність реніну плазми, зменшує потребу міокарда в кисні, зменшує ЧСС (в спокої та при навантаженні) та серцевий викид, при цьому об'єм удару значно не зменшується. Пригнічує AV-провідність. Виявляє антиангінальну та гіпотензивну дію. У високих дозах (200 мг і більше) може викликати блокаду β2-адренорецепторів головним чином у бронхах та у гладких м'язах судин.

Гіпотензивна дія пов'язана зі зменшенням мінутного об'єму крові, симпатичною стимуляцією периферичних судин, зниженням активності ренін-ангіотензинової системи (має більше значення для хворих з вихідною гіперсекрецією реніну), відновленням чутливості до зниження АТ та впливом на ЦНС.

Антиангінальна дія обумовлена зменшенням потреби міокарда в кисні внаслідок скорочення ЧСС та зниження сократимості, подовженням діастоли, покращенням перфузії міокарда.

Антиаритмічна дія обумовлена усуненням аритмогенних факторів (тахікардії, підвищеної активності симпатичної нервової системи, збільшеного вмісту цАМФ, артеріальної гіпертензії), зменшенням швидкості спонтанного збудження синусного та ектопічних провідників ритму та сповільненням AV-провідності (переважно в антеградному та, в меншій мірі, в ретроградному напрямках через AV-узол) та за допомогою додаткових шляхів.

Показання: Артеріальна гіпертензія, профілактика приступів стенокардії, хронічна серцева недостатність.

Спосіб застосування та дози: Оптимальний режим дозування визначає лікар. Слід строго дотримуватися відповідності використовуваної лікарської форми конкретного препарату показанням до застосування та режиму дозування.

Для прийому всередину добова доза становить 2.5-10 мг, частота прийому - 1 раз/добу. Максимальна добова доза - 10 мг.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Concor 5 мг 30 табл Єгипет

  • Виробник: Merck
  • Модель: 257007
  • В наявності
  • 300 грн.

Мітки: Concor 5 мг 30 табл Єгипет, 257007, Товари з Єгипту