Під замовлення Панадол Мігрейн (Panadol Migraine) від болю 30 таблеток

Торгова назва: Панадол Мігрейн

Склад: Кожна таблетка містить:

Ацетамінофен 250 мг

Ацетилсаліцилова кислота 250 мг

Кофеїн 65 мг

Допоміжні компоненти: Гідроксипропілцелюлоза, мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, повідон, пропіленгліколь, моноолеат сорбітану, діоксид титану.

Властивості: Панадол Мігрейн ® - комбінований препарат, що містить ацетамінофен (парацетамол), ацетилсаліцилову кислоту (аспірин) та кофеїн. Парацетамол має знеболювальну, жарознижуючу і дуже слабку протизапальну дію, яка пов'язана з його впливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі та слабко вираженою здатністю інгібувати синтез простагландинів у периферичних тканинах. Ацетилсаліцилова кислота має знеболювальну, жарознижуючу і протизапальну дію. Швидко знеболює біль, особливо спричинений запальним процесом, а також помірно тормозить агрегацію тромбоцитів та уповільнює процес тромбоутворення, поліпшуючи мікроциркуляцію в очагу запалення. Кофеїн підвищує рефлекторну збудливість спинного мозку, збуджує дихальний і судинодвигательний центри, розширює кровоносні судини скелетних м'язів, головного мозку, серця, нирок, знижує агрегацію тромбоцитів. Зменшує сонливість, відчуття втоми, підвищує розумову і фізичну працездатність. У даній комбінації кофеїн у невеликій дозі практично не має стимулюючого впливу на ЦНС, проте сприяє нормалізації тонусу судин головного мозку та прискоренню кровотоку в ньому.

Показання: Більовий синдром середньої та легкої інтенсивності різного походження:

головний біль; мігрень; зубний біль; невралгія; артралгія та міалгія (болі в м'язах та суглобах); альгодисменорея (болі під час менструації).


Спосіб застосування та дози:

Препарат приймають всередину під час або після прийому їжі. Дорослі та підлітки від 15 років: по 1 таблетці через кожні 4-6 годин. При перших ознаках мігрені приймають 2 таблетки. Середня добова доза становить 3-4 таблетки на день, максимальна добова доза - 6 таблеток на день. Після прийому 2 таблеток полегшення головного та інших видів болю зазвичай настає швидко - через 15 хвилин, при мігрені полегшення зазвичай настає через 30 хвилин. При болевому синдромі препарат не слід приймати більше 5 днів без консультації з лікарем. При мігрені препарат не слід приймати більше 3 днів без консультації з лікарем.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Панадол Мігрейн (Panadol Migraine) від болю 30 таблеток

  • Виробник: GlaxoSmithKline
  • Модель: 182006
  • Під замовлення
  • 450 грн.

Мітки: Панадол Мігрейн (Panadol Migraine) від болю 30 таблеток, 182006, Товари з Єгипту