-14% Орнідаз Ornidaz (Ornidazole 500 мг) 10 табл Єгипет

АКТИВНИЙ ІНГРЕДІЄНТ ОРНІДАЗ 500МГ 10 ТАБЛ.

кожна таблетка містить орнідазол 500 мг.

ПОКАЗАННЯ ОРНІДАЗ 500МГ 10 ТАБЛ

Трихомоніаз: урогенітальний трихомоніаз у жінок та чоловіків, спричинений Trichomonas vaginalis. Амебіаз: всі кишкові інфекції, спричинені entamoeba histolytica, включаючи амебну дизентерію. Усі позакишкові форми амебіазу, особливо амебний абсцес печінки. лямбліоз (лямбліоз), інфекції, спричинені анаеробними бактеріями: лікування таких інфекцій, як септицемія, менінгіт, перитоніт, післяопераційні ранові інфекції, післяпологовий сепсис, септичний аборт та ендометрит. Профілактика при хірургічних втручаннях, особливо на товстій кишці, та при гінекологічних операціях.

ДОЗУВАННЯ ОРНІДАЗУ 500МГ 10 ТАБЛ.

Уважно дотримуйтесь усіх вказівок вашого фармацевта або лікаря. Вони можуть відрізнятися від інформації, що міститься в інструкції.

Рекомендована доза:

Таблетки слід приймати завжди після їди. - гострий трихомоніаз: одноразова терапія: 3 таблетки увечері щодня. - хронічний трихомоніаз: п'ятиденна терапія: по 1 таблетці двічі на день вранці та ввечері. – амебна дизентерія: триденна терапія: дорослі та діти старше 35 кг: 3 таблетки увечері. Понад 60 кг: 4 таблетки (2 вранці та 2 увечері). всі форми амебіазу: п'яти-десятиденна терапія: по 2 таблетки (1 вранці та 1 увечері). - лямбліоз (лямбліоз): один або два дні: дорослим та дітям старше 35 кг по 3 таблетки ввечері в один прийом. - Анаеробна інфекція: від п'яти до десяти днів: по одній таблетці двічі на день вранці та ввечері. - Профілактика: за 12 годин до операції: 3 таблетки в один прийом. -профілактика: 3-5 днів після операції: по одній таблетці двічі на день. у всіх випадках трихомоніазу,

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Орнідаз Ornidaz (Ornidazole 500 мг) 10 табл Єгипет

  • 375 грн.
  • 321 грн.

Мітки: Орнідаз Ornidaz (Ornidazole 500 мг) 10 табл Єгипет, 280001, Товари з Єгипту