Flector Флектор 50 мг (Diclofenac / Діклофенак 50 мг) 30 капсул Єгипет

Торгова назва: Флектор

Склад: Кожна м'яка желатинова капсула містить:

Диклофенак еполамін - 65 мг (що відповідає вмісту чистого диклофенаку - 50 мг).

Властивості: Диклофенак належить до нестероїдних засобів з вираженими протиартритичними, знеболювальними, протизапальними та жарознижувальними властивостями.

Показання: артрити, такі як ревматоїдний артрит, анкілозуючий спондиліт, артроз, неспецифічний ревматизм, запальний біль невревматичного походження або внаслідок травми. Лікування менструальних болей.

Спосіб застосування: для прийому всередину, капсули слід приймати цілими, з рідиною, вдень або після їжі. Початкова добова доза: 100-150 мг, поділена на 2-3 прийоми. Для менш важких випадків, а також для тривалого лікування зазвичай достатньо 50-100 мг на день. При менструальних болях добова доза становить 50-150 мг. Початкова доза 50-100 мг, за потреби, збільшувати її при сильних менструальних болях, максимально до 150 мг на день. Лікування слід розпочинати при появі симптомів і продовжувати протягом кількох днів, залежно від симптомів.

Протипоказання: дітям до 14 років; підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, аспірину; важка серцева, печінкова, ниркова недостатність, виражена артеріальна гіпотензія; шлункові кровотечі; період вагітності, лактація.

Заходи обережності: при розвитку печінкових захворювань прийом препарату слід припинити. Пацієнтам з розладами роботи серця і судин під час терапії потрібно знаходитися під контролем лікаря. Слабким і похилого віку пацієнтам, хворим з невеликою масою тіла, слід застосовувати мінімальні терапевтично ефективні дози. Перед призначенням лікарства потрібно пройти клінічне обстеження пацієнтам з виразками шлунку; з кишковими кровотечами в анамнезі; з ураженням печінки і нирок, в т. ч. і в анамнезі; з підвищеним АТ. При астмі, сінній лихоманці, гострих і хронічних респіраторних патологіях, у пацієнтів з поліпами в носі прийом препарату може викликати астматичні напади. Лікування зазначених станів симптоматичне.

Побічні ефекти: нудота, блювота, діарея, метеоризм, біль в животі; алергічні прояви, такі як покрасніння шкіри, свербіж, набряк; головний біль, збудження, роздратованість, безсоння, астенія, головокружіння, судоми, порушення відчуттів або зору, шум у вухах. Іноді, під час тривалого лікування можуть виникати ниркова недостатність, жовтяниця, випадіння волосся.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Flector Флектор 50 мг (Diclofenac / Діклофенак 50 мг) 30 капсул Єгипет

  • Виробник: Marcyrl
  • Модель: 284004
  • В наявності
  • 429 грн.

Мітки: Flector Флектор 50 мг (Diclofenac / Діклофенак 50 мг) 30 капсул Єгипет, 284004, Товари з Єгипту