Brufen 600 mg Ibuprofen 30 табл (Єгипет)

Brufen – нестероїдний протизапальний препарат. Має аналгетичні (знеболювальні), протизапальні та жарознижувальні властивості, що дозволяють ефективно придушувати запалення і біль. Механізм дії пов'язаний із пригніченням синтезу простагландинів. (Простагландини - біологічно активні речовини, що виробляються в організмі. Їх роль в організмі вкрай багатогранна, зокрема, вони відповідальні за появу болю та набряків у місці запалення).

Показання до застосування

Ревматоїдний артрит (інфекційно-алергічна хвороба з групи колагенозів, що характеризується хронічним прогресуючим запаленням суглобів),

остеоартроз (запалення суглоба та прилеглої кісткової тканини) та інші захворювання із суглобовим синдромом;

несуглобовий ревматизм; ушкодження м'яких тканин, зв'язок, сухожиль, що супроводжуються запальним симптомокомплексом;

стани, що супроводжуються помірним больовим синдромом: альгоменорея (болючі менструації), зубний та післяопераційний біль; купірування (зняття) головного болю при мігрені;

гарячкові стани (різке підвищення температури тіла).

Спосіб застосування

Дорослим призначають у початковій добовій дозі 1,2-1,8 г на кілька прийомів. Для деяких хворих достатня доза 0,6-1,2 г на добу.

Максимальна добова доза – 2,4 г.

  Дітям призначають у середній добовій дозі 20 мг/кг маси тіла за кілька прийомів. У важких випадках ювенільного (юнацького) ревматоїдного артриту доза може бути збільшена до 40 мг/кг на добу за кілька прийомів. Курс лікування – 2-3 тижні. Літнім людям із нормальною функцією нирок та/або печінки бруфен призначають у звичайних дозах. Хворим із порушеннями функції нирок та/або печінки потрібен індивідуальний підбір дозування бруфену.

Побічна дія

Диспепсія (розлади травлення), висипання на шкірі. Рідко – шлунково-кишкові кровотечі; нефротоксичну дію (пошкоджуюча дія на нирки - інтерстиціальний нефрит /запалення нирки з переважним ураженням сполучної тканини/, нефротичний синдром /захворювання нирок з переважним ураженням ниркових канальців/, ниркова недостатність). Вкрай рідко – тромбоцитопенія (зменшення числа тромбоцитів у крові).

Протипоказання

Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення, а також відомості про виразкову хворобу в анамнезі (історії хвороби); бронхіальна астма, індукована (викликана) нестероїдними протизапальними препаратами, відомості в анамнезі про прояви бронхоспазму (різкого звуження бронхів), риніту (запалення слизової оболонки носа) або кропив'янки, викликаних ацетилсалицилової кислотою. Не рекомендується призначати препарат дітям із масою тіла менше 7 кг.

Уникати застосування бруфену під час вагітності. З обережністю призначати препарат хворим із захворюваннями нирок, печінки, з хронічною серцевою недостатністю. У цих хворих під час лікування необхідний систематичний контроль функції нирок.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Brufen 600 mg Ibuprofen 30 табл (Єгипет)

  • Виробник: Abbott
  • Модель: 230001
  • В наявності
  • 428 грн.

Мітки: Brufen 600 mg Ibuprofen 30 табл (Єгипет), 230001, Сезонні товари