New Brufen 400 mg Ibuprofen 10 табл (1 БЛІСТЕР) Єгипет

1 блістер, в якому 10 таблеток. без упаковки

Показання

Brufen має знеболювальну та протизапальну дію, він призначений для лікування ревматоїдного артриту (включаючи ювенільний ревматоїдний артрит або хвороба Стілла), анкілозуючого спондиліту, остеоартриту та інших неревматоїдних (серонегативних) артропатій. При лікуванні несуглобових ревматичних станів

Brufen (Бруфен) показаний при навколосуглобових захворюваннях, таких як синдром замерзлого плеча (капсуліт), бурсит, тендиніт, теносиновіт та біль у попереку.

Brufen також може бути використаний при травмах м'яких тканин, таких як розтягнення зв'язок та їх деформації. Завдяки знеболювальному ефекту, Brufen також показаний для полегшення слабких і помірних больових відчуттів, таких як дисменорея, зубний і післяопераційний біль, і для симптоматичного полегшення головного болю, включаючи мігрень.

Застосування

Дорослі та діти віком від 12 років:

Рекомендована доза Бруфену становить 1200-1800 мг на добу у розділених дозах. Деяким пацієнтам можна приймати по 600-1200 мг щодня. У тяжких або гострих станах дозування може бути збільшене, за умови, що загальна добова доза не перевищує 2400 мг у розділених дозах. Таблетки не призначені для дітей віком до 12 років.

Літні люди: люди похилого віку зазнають підвищеного ризику серйозних наслідків побічних реакцій. Якщо НПЗП вважається за необхідне, слід використовувати найнижче дозування і протягом якомога коротшого періоду часу. Пацієнт повинен регулярно перевірятися на кровотечу у шлунково-кишковому тракті під час терапії нестероїдними протизапальними засобами. Якщо ниркова або печінкова функція порушена, дозування має бути призначене індивідуально.

Для орального застосування. Пацієнтам чутливим шлунком рекомендується приймати Brufen з їжею.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Brufen 400 mg Ibuprofen 10 табл (1 БЛІСТЕР) Єгипет

  • Виробник: Abbott
  • Модель: 230002
  • В наявності
  • 150 грн.

Мітки: Brufen 400 mg Ibuprofen 10 табл (1 БЛІСТЕР) Єгипет, 230002, Сезонні товари