Більтріцид (Празіквантел 600 мг) Biltricide Єгипет

Більтрицид – антигельмінтний засіб, діючою речовиною якого є похідне хіноліну празиквантел. Препарат активний щодо шистосом (наприклад, S. haematobium, S. mansoni, S. intercalatum, S. japonicum, S. mecongi печінкових трематод (наприклад, Clonorchis sinensis, Opistorchis viverrini) та легеневих трематод (наприклад, Paragonimus westermani та інші види) У дослідах in vitro на трематод і цистодах (стрічкові черв'яки) показано, що за рахунок специфічного впливу на проникність клітинних мембран паразитів для іонів кальцію празиквантел викликає швидке скорочення шистосом з подальшою вакуолізацією і дезінтеграцією їх оболонки. Рівень глікогену та стимуляція вивільнення лактату Дія празиквантелу специфічно поширюється тільки на трематоди та цистоди, препарат не впливає на нематоди, у тому числі на філярії.


Більтрицид табл. 600 мг. . У кожному випадку індивідуальні дози призначаються залежно від діагнозу. На підставі клінічного досвіду для лікування пацієнтів, інфікованих вказаними збудниками, рекомендуються такі режими дозування:


Schistosoma haematobium: 40 мг/кг 1 раз на добу як одноденний курс лікування.


Schistosoma mansoni, S. intercalatum: 40 мг/кг 1 раз на добу або 20 мг/кг 2 рази на добу як одноденний курс лікування.


Schistosoma japonicum, S. mecongi: 60 мг/кг 1 раз на добу або 30 мг/кг 2 рази на добу як одноденний курс лікування.


Clonorchis sinensis, Opistorchis viverrini: 25 мг/кг 3 рази на добу як одно-, триденний курс лікування.


Paragonimus westermani та інші види: 25 мг/кг 3 рази на добу як дво-, триденні курси лікування.


Таблетки слід ковтати повністю, запиваючи невеликою кількістю рідини, бажано під час або після їди. При одноразовому застосуванні добової дози таблетку рекомендується приймати увечері. Якщо судилося приймати кілька таблеток на добу, інтервал між прийомом не повинен перевищувати 4 години або бути менше 6 годин.


Спеціальні рекомендації щодо застосування: при розломі таблетки кожен із чотирьох сегментів містить 150 мг активного інгредієнта. Таким чином, доза легко регулюється, залежно від маси тіла пацієнта. Діти: нешкідливість препарату для дітей віком до 4 років не встановлена.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Більтріцид (Празіквантел 600 мг) Biltricide Єгипет

  • Виробник: Alexandria Co
  • Модель: 224002
  • В наявності
  • 600 грн.

Мітки: Більтріцид (Празіквантел 600 мг) Biltricide Египет, 224002, Харчові добавки, вітаміни, празіквантел, від гельмінтів, від паразитів