Під замовлення Міноксиділ 5% Піна REGAINE для чоловіків від облисіння для росту волосся та бороди  (5% Minoxidil For Men) 60мл

Піна проти випадіння волосся Rogaine проста у використанні, швидко висихає, не залишає слідів на волоссі і не стікає зі шкіри голови. Піна Rogaine стимулює ріст волосся і зупиняє їх випадання у випадках, коли випадання у чоловіків починається з верхівки, частіше при спадковій схильності.

  Спосіб застосування:

- Розділіть волосся на кілька проділів у зоні порідіння/облисіння.

- Піна Регейн може почати танути відразу після контакту з теплою шкірою. Тому, якщо Ваші пальці теплі, промийте їх спочатку холодною водою (потім ретельно витріть їх насухо перед контактом з піною).

- Переверніть флакон з піною вгору денцем і натисніть на сопло, щоб видавити піну на Ваші пальці. Загальна кількість піни, що наноситься за одну аплікацію, не повинна перевищувати половини обсягу ковпачка.

- Пальцями розподіліть піну рівномірно по всій зоні порідіння волосся та легкими м'якими масажними рухами утріть піну в шкіру голови. Промийте руки добре відразу після процедури водою.

- Після кожного використання надягайте на флакон ковпачок. Це є захистом проти використання флакона дітьми.

Країна виробник Єгипет

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Міноксиділ 5% Піна REGAINE для чоловіків від облисіння для росту волосся та бороди (5% Minoxidil For Men) 60мл

  • 1 092 грн.

Мітки: Міноксиділ 5% Піна REGAINE для чоловіків від облисіння для росту волосся та бороди (5% Minoxidil For Men) 60мл, 239001, Косметика для догляду