Night calm №30 найт калм нічний спокій (від безсоння) 1 мг

Торгова назва: Найт калм

Склад: Кожна таблетка містить:

Есзопіклон 1 мг

Допоміжні компоненти: Повідон, мікрокристалічна целюлоза, натрій кроскармелоза, лактоза моногідрат, магнію стеарат, гіпромелоза, тальк.

Властивості: Фармакологічна дія - снодійна, седативна.

Є агоністом бензодіазепінових рецепторів. Взаємодіє з центральними рецепторами (підтипи омега1 та омега2 бензодіазепінових рецепторів) макромолекулярного ГАМК-бензодіазепін-хлоріонного комплексу і не взаємодіє з периферичними бензодіазепіновими рецепторами. Підвищує чутливість ГАМК-рецепторів до медіатора (ГАМК), що зумовлює підвищення частоти відкривання в цитоплазматичній мембрані нейронів каналів для вхідних струмів іонів хлору. В результаті відбувається посилення тормозного впливу ГАМК і торможення міжнейронної передачі в різних відділах ЦНС.

Показання: Порушення сну (складність засипання, часті нічні та/або ранкові пробудження), в т.ч. ситуаційна, краткочасна, хронічна бессоння; вторинні порушення сну при психічних розладах.

Спосіб застосування та дози: Рекомендована доза 1 мг на добу. Дозу можна збільшити до 2 мг або 3 мг.

Максимальна добова доза 3 мг.

Протипоказання: Гіперчутливість, виражений дихальний недостаток, вагітність (особливо I та III триместр), годування груддю, вік до 18 років.

Заходи обережності: У зв'язку з можливістю розвитку лікарської залежності застосування протягом тривалого терміну може бути призначено лікарем у виняткових випадках. У випадку, якщо бессоння не зникає протягом 4 тижнів, слід проінформувати лікуючого лікаря. Ймовірність виникнення привикання, фізичної або психологічної залежності збільшується при порушенні призначеної дози або тривалості лікування більше 4 тижнів.

Скасування слід проводити поступово, оскільки при гострому припиненні лікування можливе відновлення бессоння, часті пробудження, головний та м'язовий біль, занепокоєння, збудження, розсіяність, роздратованість.

Парадоксальні реакції частіше спостерігаються у пацієнтів похилого віку. У разі виникнення парадоксальних реакцій зопіклон слід скасувати.

На наступний день після прийому зопіклона слід уникати керування автомобілем та зайняття потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги та швидкої реакції. Протягом лікування зопіклоном слід утриматися від вживання алкогольних напоїв або ліків, що містять алкоголь.

Побічні ефекти: З боку нервової системи та органів чуття: сонливість, втомленість, виснаженість, головний біль, запаморочення, роздратованість, змішаність свідомості (частіше у пацієнтів похилого віку), пригнічений настрій, м'язова слабкість, порушення координації рухів, подвійний зір, порушення пам'яті, парадоксальні реакції (посилення бессоння, нічні кошмари, нервозність, збудження, агресивність, приступи гніву, галюцинації).

Інші: гіркий або металевий присмак у роті, сухість у роті, нудота, блювота, шкірні алергічні реакції, зміна лібідо, антероградна амнезія.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Night calm №30 найт калм нічний спокій (від безсоння) 1 мг

  • Виробник: Medizen
  • Модель: 274003
  • В наявності
  • 400 грн.

Мітки: Night calm №30 найт калм нічний спокій (від безсоння) 1 мг, 274003, Харчові добавки, вітаміни