Night calm найт калм (есзопіклон 3 мг) 1 БЛІСТЕР (10 таблеток)

Склад: Кожна таблетка містить:

Езопіклон 3 мг

Допоміжні компоненти: Повідон, мікрокристалічна целюлоза, натрій кроскармелоза, лактоза моногідрат, магнію стеарат, гіпромелоза, тальк.

Властивості: Фармакологічна дія - снодійна, седативна.

Є агоністом бензодіазепінових рецепторів. Взаємодіє з центральними рецепторами (підтипи омега1 і омега2 бензодіазепінових рецепторів) макромолекулярного ГАМК-бензодіазепіново-хлоріонового комплексу і не взаємодіє з периферичними бензодіазепіновими рецепторами. Підвищує чутливість ГАМК-рецепторів до медіатора (ГАМК), що обумовлює підвищення частоти відкриття в цитоплазматичній мембрані нейронів каналів для вхідних токів іонів хлору. У результаті відбувається посилення гальмівного впливу ГАМК та гальмування міжнейронної передачі в різних відділах ЦНС.

Показання: Порушення сну (труднощі засипання, часті нічні та/або ранні ранкові пробудження), в т.ч. ситуативна, краткочасна, хронічна бессоння; вторинні порушення сну при психічних розладах.

Спосіб застосування та дози: Приймати по 1 таблетці на день.

Протипоказання: Гіперчутливість, виражена дихальна недостатність, вагітність (особливо I і III триместр), годування грудьми, вік до 18 років.

Заходи обережності: У зв'язку з можливістю розвитку лікарської залежності застосування протягом тривалого терміну може бути призначено лікарем у виняткових випадках. У разі, якщо бессоння не зникає протягом 4 тижнів, слід проінформувати лікуючого лікаря. Ймовірність виникнення звички, фізичної або психологічної залежності збільшується при порушенні приписаної дозування або тривалості лікування більше 4 тижнів.

Відміну слід проводити поступово, оскільки при різкому припиненні лікування можливі відновлення бессоння, часті пробудження, головний і м'язовий біль, тривога, збудження, розпилення, роздратованість.

Парадоксальні реакції частіше спостерігаються у пацієнтів похилого віку. У випадку виникнення парадоксальних реакцій зопіклон слід відмінити.

Наступного дня після прийому зопіклона слід уникати водіння автомобіля та занять потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги та швидкої реакції. У період лікування езопіклоном слід утримуватися від вживання алкогольних напоїв або ліків, що містять алкоголь.

Побічні ефекти: З боку нервової системи та органів чуття: сонливість, втомленість, втома, головний біль, запаморочення, роздратованість, розгубленість (частіше у пацієнтів похилого віку), пригнічений настрій, м'язова слабкість, порушення координації рухів, диплопія, погіршення пам'яті, парадоксальні реакції (посилення бессоння, нічні кошмари, нервозність, збудження, агресивність, приступи гніву, галюцинації). Інші: гіркий або металевий присмак в роті, сухість в роті, нудота, блювання, шкірні алергічні реакції, зміна либідо, антероградна амнезія.

Спосіб зберігання: При температурі не вище 30 градусів.

Упаковка: Без картонної упаковки, лише 1 блістер, який містить 10 таблеток.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Night calm найт калм (есзопіклон 3 мг) 1 БЛІСТЕР (10 таблеток)

  • Виробник: Medizen
  • Модель: 274004
  • В наявності
  • 180 грн.

Мітки: Night calm найт калм (есзопіклон 3 мг) 1 БЛІСТЕР (10 таблеток), 274004, Харчові добавки, вітаміни