З ФРАНЦІЇ ОРИГІНАЛ Морська плазма Квінтон Гіпертонік Quinton Hypertonic 6 ампул

Quinton Hypertonic - цей найкращий ГІПЕРТОНІЧНИЙ еліксир містить до 78 біодоступних мінералів і мікроелементів у чистому розчині морської води з 3,3% солоністю, що полегшує його проходження в клітину для поповнення, ремінералізації та регідратації організму.  

Морська плазма Quinton є золотим стандартом у добавках із чистої морської води з більш ніж 125-річними клінічними доказами, що підтверджують її терапевтичні властивості та властивості для підтримки здоров’я. Зокрема, Hypertonic забезпечує ЩОДЕННЕ надходження ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН для підтримки енергії, функції надниркових залоз, щільності кісткової тканини та балансу електролітів під час напружених навантажень.

Застосування:

Пийте від 1 до 3 Квінтон Гіпертонік щодня або за рекомендацією лікаря. Можна приймати окремо або додавати в будь-який напій. Для досягнення оптимальних результатів вживайте за 15-30 хвилин до їжі. Додаткові порції можна вживати при великих фізичних або розумових навантаженнях.   

Для ремінералізації води зворотного осмосу використовуйте 10 мл на 1-2 л або за смаком.  

 

Відкриття скляної ампули Quinton: Швидко розламайте один наконечник на визначеній лінії диском або серветкою, що входить у комплект. Витріть кінець. Покладіть палець на відкритий кінець і поверніть. Відламайте протилежний кінчик і витріть. Додайте прямо в рот або склянку, відпустивши палець з протилежного кінця.


Країна-виробник - Іспанія

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

З ФРАНЦІЇ ОРИГІНАЛ Морська плазма Квінтон Гіпертонік Quinton Hypertonic 6 ампул

  • 450 грн.

Мітки: З ФРАНЦІЇ ОРИГІНАЛ Морська плазма Квінтон Гіпертонік Quinton Hypertonic 6 ампул, 282002, Харчові добавки, вітаміни