Під замовлення Заспокійливий спрей Квіти Баха Bach Rescue 7 мл

Bach Rescue Sérénité spray - це суміш з 5 квітів Баха, яка сприяє щоденному заспокоєнню.

Оригінальні квіти Баха - культові препарати, які використовуються понад 80 років у всьому світі для гармонізації емоційних станів і отримали свою назву від їх творця, доктора Едварда Баха. З 1928 по 1936 рік він провів дослідження щодо використання квітів і прийшов до висновку, що певні квіткові суміші можуть позитивно впливати на емоційні стани. Ці еліксири в наш час виробляються в Оксфордширі з дотриманням жорстких процедур, розроблених доктором Бахом.

Rescue Sérénité - це суміш з 5 есенцій квітів Баха (Соняшник, Недотрога, Ломонос, Зірка Вифлеєму, Вишнеслива), яка сприяє щоденному заспокоєнню.

Наносіть 1-2 розпилення у рот, зачекайте кілька секунд перед ковтанням. Повторюйте за потреби до 6 разів на день.

Дотримуйтеся рекомендованої добової дози. Зберігайте в недоступному для дітей місці. З огляду на вміст спирту, спрей Rescue з квітками Баха не рекомендується для людей з алкогольною залежністю.

Пищеві добавки не є лікарськими засобами і не можуть замінити різноманітне та збалансоване харчування та здоровий спосіб життя. Для дітей, підлітків, вагітних або годуючих жінок, а також осіб, які знаходяться під медичним наглядом, проконсультуйтеся з лікарем.

Пищева добавка на основі 5 оригінальних квітів Баха в гідроалкогольному розчині.

Інгредієнти: Винний спирт із винограда 27% об./об., водний настій квітів Helianthemum nummulariun (L.), Clematis vitalba L., Impatiens glandulifera Royle, Prunus cerasifera Ehrh, Ornithogalum umbellatum L., (розведення 1/500).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Заспокійливий спрей Квіти Баха Bach Rescue 7 мл

  • Виробник: Rescue
  • Модель: 091010
  • Під замовлення
  • 480 грн.

Мітки: Заспокійливий спрей Квіти Баха Bach Rescue 7 мл, 091010, Харчові добавки, вітаміни